AvalehtSoovide nimekiri (0)Teie kontoOstukorvKassa

Meist

Naise jaoks on vanus 20 aastat–avamata lille vanus. Firma jaoks–hästilõhnava roosi vanus. Kui aga kompanii on kaks aastakümmet järjest suurepäraselt hakkama saanud nooruse ja ilu saadiku rolliga, siis ei jätku ka miljonist erepunasest roosist, et väljendada sellele oma vaimustust.

Alustati tuntud Iisraeli brandy`st Natural Sea Beauty, mis nüüd kuulub ravimifirmale Mediline Ltd. Ökoloogiliselt puhas kosmeetika Surnumere aaretest sai Eestis koheselt “omaseks”. Kõikidest meredest kõige unikaalsema mere legendaarsed omadused, mineraalide (magneesium, kaltsium, kaalium), merevetikate, ravimuda ja soolade looduslik jõud on peidus imettegevates purgikestes. Natural Sea Beauty kollektsioon on niivõrd mitmekülgne, kaasaegne ja efektiivne, et vananeda... on lausa häbiväärne.  

Teravasse konkurentsi kosmeetikaturul suhtub Dolores OÜ surematu juht Dolores Kalnin filosoofiliselt. Esiteks–pidev võitlus kliendi eest ei anna võimalust lõõgastumiseks ja igavlemiseks. Teiseks–lastes turule välja uut brandy, peab sada korda järgi mõtlema, leidma oma nišš, et olla meelepärane valivale ostjale. 

Täna on Dolores´el veel mitu rikkalikku näo ja keha kollektsiooni: Hlavin, Anna Lotan ja GIgi (professionaalseks ja koduseks hooldamiseks) ja Goldi. Igal brandyl on oma unikaalsed tooted välja töötatud, mis muutuvad kiiresti bestselleriteks. Näiteks universaalne kehalosjoonide ja kreemide sari “Tal” Hlavinilt–on kogu pere talisman. Kuulus deodorant Laviliin (Hlavin) on ilma mürgiste alumiiniumsoolade ja alkoholita ning “töötab” ausalt terve nädala. 

 

Anna Lotan kosmeetika–see on eliitne nahahooldus. Selle legendaarse naise nimi on tänapäeval kuulus mitte vähem kui sellised nimed nagu Coco Channel ja Elizabeth Arden. Andekas õpetlane-kosmetoloog Anna Lotan muutis naiste ettekujutuse neist endist ja kinkis neile pikaajalise nooruse saladuse. Tal õnnestus välja arendada kosmeetikas uus suund, mis tekkis kosmeetika ja meditsiini kokkupuutekohas, luua professionaalse ravikosmeetika firmaretseptid, milliseid peetakse auasjaks kasutada esmaklassilistes ilusalongides. Iga koostis enam kui 500 toote hulgas on läbi mõeldud niisugusel kombel, et viia miinimumini või täielikult välistada naha jaoks võõrkehalised komponendid: kunstlikud värvained, konservandid, sünteetilised lõhnaained. Anna Lotani “Kuldset seeriat” astelpaju baasil võrreldakse naha jaoks mõeldud vedela kullaga.

Goldi sari täiendas OÜ Dolores assortimenti alles hiljuti.  See on tõeliselt tsaarilik žest–kõrgekvaliteetne näo ja kehakosmeetika, mis on imenud endasse ammendamatut mineraalide energiat, naturaalsete aromaatsete lisandite maagiat, eeterlike õlide ületamatut jõudu.

OÜ Dolores`e esindajad külastavad sageli valmistajatehaseid, seetõttu omavad iga uuenduse kohta täielikku informatsiooni.

Dolores kannab hoolt, mitte ainult nõrga, vaid ka tugeva poole ilu eest, pakkudes džentelmenidele suurepäraseid ja “arusaadavaid” tooteid, kasutades lihtsaid vahendeid.

See, et kliendid–on kuningad ja kuningannad–on firma konsultantide ja müüjate jaoks seaduseks. Üksikasjalikult ja armastusega räägivad nad mistahes hooldustootest– ja nii, et tahad seda viivitamatult osta! Oskame soovitada kosmeetikuid, kes töötavad Dolores kollektsioonide kosmeetikaga. 

Ilu on pidev suurus. Kõik sinu jaoks! Kui tunned taolist suhtumist endasse, naased tahtmatult tagasi sinna, kus sinu üle tuntakse rõõmu- Dolorese juurde!