AvalehtSoovide nimekiri (0)Teie kontoOstukorvKassa

Natural Sea Beauty

Natural Sea Beauty

Natural Sea Beauty sarja eripäraks on toodete koostisse kuuluvad Surnumere mineraalid mis on tuntud oma raviomaduste poolest.

Miks vajab meie organism mineraale? Organism vajab neid normaalseks elutegevuseks, ainevahetuse taastamiseks. Iga mineraal vastutab organismis talle määratud funktsiooni eest. Kui nahk ei saa piisavalt vajalikke mineraale, siis ta kaotab niiskust ja vananeb kiiremini. Surnumerele omasest ravivast toimest räägitakse legende. “Merekosmeetika on kosmeetikatööstuses saanud eraldi valdkonnaks.

Naturaalsed mineraalid, mida kasutatakse Natural Sea Beauty kosmeetikavahendites koostöös kõrgtehnoloogiaga, on organismile vajalikud. Niisiis, et olla ilus ja jääda nooreks, peab kindlasti oma nahka jälgima ja hoidma selle rakkude naturaalsete mineraalide optimaalset taset.

Mineraalide ja muda raviomadusi tuntakse juba piibliaegadest, nende abil on võideldud mitmesuguste tõbedega nagu psoriaas, neurodermiit, diatees, liigesepõletik jm. Natural Sea Beautykosmeetikatooted sisaldavad magneesiumi, kaaliumi, naatriumi, broomi ja teisi aineid mis osaledes rakusiseses valkude, rasvade, süsivesikute ja nukleiinhapete sünteesis, pidurdavad naha vananemisprotsesse ja kaitsevad nahka väliskeskkonna kahjulike mõjude ja ultraviolettkiirguse eest.

Lisaks laiaulatuslikule mineraalidegammale mis pikendavad rakkude elu–kasutab firma Natural Sea Beauty merevetikaid ning Tiberi kuumaveeallikate imettegevat vett -kreemide, geelide, maskide ja näovedelike jaoks.

Natural Sea Beauty sarja favoriitideks on olnud juba palju aastaid näo- ja silmaümbruse kortsudevastased kreemid mis sisaldavad rohkesti mineraale ja niisutavad nahka mõne nädala jooksul. Arvestades arstide ja kosmeetikute meeldetuletusi selle kohta, et nahk ei vanane mitte rasva, vaid niiskuse puudusest, töötati välja uued kreemid mis sisaldavad kahte unikaalset niisutavat komponenti- Surnumere mineraale ja merevetikaid. Tasub proovida superniisutavaid näokreeme mis lühikese aja jooksul taastavad niiskustaseme, pikaajalisel kasutamisel aga kindlustavad selle koguni pikaks ajaks. Kreemide koostisesse kuulub ka E-vitamiin mis omakorda lükkab naha vananemisprotsessid edasi. Lisaks on Natural Sea Beautyl rikkalik mudaseeria, mille hulka kuuluvad nii näo- kui ka kehahoolduskreemid.

Ärge unustage, et ilusaks ja nooreks jäämise nimel vajab hooldust ka teie keha. Natural Sea Beautytootevalikus leidub nii vanni- kui massaažiõlisid, mudamaske, tselluliidivastane geel, kehapiimad jm. Näiteks superniisutaval kehapiimal, mis on samuti toodetud Surnumere mineraalidest ja vetikatest, on võime otsekohe pinguldada väljaveninud nahapiirkondi. See on kidndlasti leid kõigi nende jaoks, kellel on kuiv nahk. Seda kehapiima soovitatakse spetsiaalselt lapseootel naistele ja ka neile kes peavad dieeti.

Kuulsate Surnumere sooladega vannid mõjuvad väga hästi närvisüsteemile- võtavad ära stressi ja unetuse, pakuvad ravi külmetuse, angiini ja nohu korral.

Ühesõnaga, firma Natural Sea Beauty pakub hooldust “pealaest jalatallani”. Tooted on keemiavabad, mis ongi ju meie tervise pant. Niisiis pikendame oma noorust ja ilu.

Eranditult looduslike komponentide kasutamine annab võimaluse Natural Sea Beauty kosmeetika kasutaja nahale kinkida “tilgake” Surnumerd.

Tootjad puuduvad.